Sipariş Bilgisi

Stok Durumu

Siparişiniz öncesinde satılmış, rezerve edilmiş yada ufak bir ihtimalde olsa hata sonucu satılmış ürünün listeden silinmemiş olması durumu mümkün olabilir. Ödeme öncesinde stok mevcudiyeti ile ilgili e-mail yada sosyal medya platformlarından atacağınız mesaj yolu ile bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Liste fiyatları kredi kartı ile ödemeye göre ayarlanmış fiyatlar olup nakit ödeme seçeneğinde indirim mümkündür. Banka havalesi ve EFT ile ödemede uygulanacak fiyatlar için lütfen sipariş öncesinde e-posta atınız.

İkinci el ürün fiyatları nakit ödeme, banka havalesi ve EFT içindir.

İkinci El Ürün Değerlemesi

İkinci el ürünler aşağıdaki standartlara göre değerlendirilmiştir:

M: Yeni, 0 gibi
NM: Çok çok az çizik, booklet'te çok çok az kırışıklık olabilir
VG: Hafif çizikler olabilir ama çalmayı etkilemez, booklet'te hafif kırışıklık olabilir
G: Belirgin çizikler olabilir ve çalmayı etkileyebilir, booklet'te belirgin kırışıklık olabilir
P: Yoğun çizikler olabilir ve çalmayı etkileyebilir / booklet'te belirgin kırışıklık yırtık, su alma belirtileri olabilir

Sipariş

Siparişinizi bize aşağıdaki şekilde ilgili ürün satırını sitemizden e-mail içerisine kopyala yapıştır yaparak ulaştırabilirsiniz.

CENOTAPH - PERVERSE DEHUMANIZED DYSFUNCTIONS - HAMMER MÜZİK - LP - 302 TRY
HYPERDONTIA - HIDEOUS ENTITY (GATEFOLD) - ME SACO UN OJO - LP - 495 TRY
MY DYING BRIDE - MEISTERWERK I - CD JEWELCASE NM/NM - 100 TRY

Sipariş listenizin altına kargo adresinizi, telefon numaranızı da eklemeyi unutmayın lütfen.

Siparişinizle ilgili stok mevcudiyeti konfirmasyonumuz ve toplam tutar bildirimimizden sonra en geç 2 gün içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir, aksi takdirde siparişiniz iptal edilip rezerve ürünler tekrar satışa koyulacaktır.

Ödeme Seçenekleri

Ödemenizi aşağıdaki seçeneklerden biri yolu ile yapabilirsiniz.

Toplam tutarı aşağıdaki banka hesabına havale yada EFT ile gönderip e-dekontu e-mail adresimize sipariş listenizle beraber gönderebilirsiniz.
ENIS KIZILKAYA (İş Bankası, Kadıköy) TR16 0006 4000 0011 1871 5508 95
ENIS KIZILKAYA (Garanti Bankası, Moda) TR36 0006 2000 1240 0006 6965 27
ENIS KIZILKAYA (Ziraat Bankası, Kadıköy) TR96 0001 0006 2591 9077 4050 01

Kredi kartınız ile ödeyerek almak istediğiniz ürünleri e-mail yada mesaj ile bildirirseniz bu tutar için size e-mail ile 3D secure ödeme linki gönderebiliriz.

Maalesef Paypal'ın Türkiye hizmetini durdurması sebebiyle şu an Paypal ile ödeme kabul edememekteyiz!

Kargo

Türkiye içi siparişler ödemenin tamamlanmasını takiben isteğinize göre ARAS, YURTİÇİ yada PTT Kargo ile gönderilebilmektedir. ARAS ile Tüm Türkiye sabit 65 TL, YURTİÇİ ile Tüm Türkiye sabit 87 TL, PTT ile tüm Türkiye sabit 75 TL'dir ve sipariş toplamına eklenerek peşin ödenecektir. Kargo teslim süresi bulunduğunuz şehire göre değişmekle beraber tahmini 1-2 iş günüdür.

Türkiye dışı siparişler PTT Taahhütlü Posta yada isteğe göre Turpex / DHL Express ile gönderilmektedir. Gönderim ücreti siparişinize göre hesaplanıp size bildirilecektir. Yurtdışı posta gönderileri için teslim süresi 1-4 hafta arası değişmektedir. Turpex / DHL Express için bu süre 3-5 gündür.

Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 15:00'e kadar bize ulaşıp ödemesi tamamlanan siparişler aynı gün, 15:00'ten sonra gelen siparişler ertesi gün; Salı ve Pazar günleri bize ulaşıp ödemesi tamamlanan siparişler ertesi günü kargoya teslim edilmektedir.

İletişim

Diğer tüm sorularınız için bizimle e-mail yada telefon aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.